HAKKIMIZDA

 

 

 

Antep Pazarı, Gaziantep’in Nizip ilçesinde büyük dedemiz Ramazan Kılınç’ın tertemiz doğada yetiştirdiği antep fıstığı ve zeytin yetiştiriciliği ile 1940 yılında sektöre giriş yapmıştır. Onun açtığı yolda, büyük oğlu Ömer Kılıç dedemizin yürüttüğü fıstık işletme tesisi ve çiftçiliği ile Anadolu’nun bir çok şehrine toptan antep fıstığı satışı başlamıştır. Gaziantep’in doğasından gelen lezzetleri kurumsallaştırmak adına 1984 yılında “Antep Pazarı” markasını alarak İstanbul Mısır Çarşısında 3. Kuşak olarak Babamız Ali Kılınç markalaşmaya  önemli bir adım atmıştır.

 

Büyük dedelerimizden bizlere miras kalan bu lezzetleri 4. kuşak olarak digital  platformlarda bizler devralarak, kaliteli ve doğal ürünleri en güvenilir şekilde sizlere sunmaya devam etmekteyiz. 


Lezzetini doğasından alan yaklaşık 300’e yakın yöresel ürün çeşitlerimizle, Antep Pazarı Mutfağı, Antep Pazarı Aktarı, Antep Pazarı Kuruyemiş ve Kuru Meyve, Süper Gıdalar, Glutensiz Ürünler ve Köy Yapımı bir çok özel ürünümüzle her daim yenilenerek sizlerleyiz.

 

 

 

MİSYONUMUZ

 

Değişen tüketici eğilimlerine uygun olarak yüksek kalite standartlarında yenilikçi ve doğal ürünleri uygun fiyatlarda tüketiciyle buluşturmaktır. Faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda, herkesin lezzete ve kaliteye uygun fiyatla ulaşabilmesinin sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Sahip olduğu kurumsal miras ve kültürü koruyarak, istikrar içinde büyümesine ivme kazandıran, marka değerini sürekli yükselten, faaliyet gösterdiği ve hedeflemiş olduğu pazarlarda küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, sektörünün bilinen ve beğenilen yöresel ürünler markası olmak.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

 

  • Standart ürün kalitesinden taviz vermemek
  • Hijyenik ve teknolojik tesislerde üretim yapmak
  • Üretimde kanun ve standartlara uymak
  • Üretimin her aşamasında çevreye duyarlı olmak; doğal kaynakları korumak
  • İç dinamiğimiz olan insan kaynağı gücünü iyileştirerek; sürekli gelişim ve verimliliği artırmak
  • Nihai hedef kitleye en iyi hizmeti verebilmek için gelişen teknolojiyi takip etmek

 

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Faaliyet gösterdiği çevreyi, nesilleri düşünerek üretim aşamalarını hayata geçiren Antep Pazarı, enerji tasarrufu ve minimum kimyasal atık hedefi için; sürdürülebilirlik odak noktasını kurumsal değerlerinin temel prensibi olarak benimsemiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır.Konu ile ilgili GİZLİLİK POLİTİKAMIZI incelediğinizde açıklamamızda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.